Blog

Listopad 29, 2019
Jak eksportować posty z obrazkiem wyróżniającym

Zdjęcia, obrazki, grafiki na stronie są bezsprzecznie bardzo ważnym elementem obecnych stron internetowych. Ale co zrobić gdy chcesz przenieść swojego bloga/stronę internetową opartą o CMS WordPress np. na inny hosting?

Listopad 11, 2019
Usunąłeś jedynego administratora na fanpage'u Facebooka?

Jak odzyskać utracony Fanpage?

Listopad 6, 2019
Slow Life a strony internetowe | ComputArt

Slow life to rosnący trend. Czy ma odzwierciedlenie w projektowaniu stron?

Listopad 5, 2019
6 przyczyn dobrej kondycji twojej strony

Istnieje niezliczona ilość powodów, dla których strony internetowe muszą być utrzymywane. Twoja strona internetowa jest ...

Kwiecień 2, 2019
Podstawy obsługi strony na WordPress'ie

Przedstawiamy krótki film objaśniający podstawy dodawania treści nastronach przez nas budowanych. Zapraszamy!

Luty 21, 2019
Zrób sobie mapę z Pixel Map Generator

Przedstawiamy ciekawą aplikację internetową o nazwie "Pixel Map Generator", która umożliwia wygenerowanie mapy wektorowej świata lub jednego kraju.

Luty 21, 2019
Nie oceniaj książki po okładce. Czy na pewno?

Ktoś kiedyś powiedział, że "nie można oceniać książki po okładce", ale domyślam się, że było tak zanim światowa sieć zmieniła sposób, w jaki wszyscy zaczęli wchłaniać informacje.

Luty 21, 2019
WordPress'owe mini porady

WordPress jest bardzo popularny i możesz na nim opierać swój biznes online. Użyj WordPressa, aby prowadzić profesjonalnego bloga. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak odnieść sukces z WordPress dla swoich biznesowych potrzeb.

Luty 20, 2019
Kilka wskazówek

WordPress jest jedną z wiodących platform blogowych w Internecie. Oferuje możliwość założenia darmowego bloga lub hostowania bloga WordPress na swoim własnym planie hostingowym u dostawcy, dzięki czemu możesz mieć własną nazwę domeny. Ale jeśli nie korzystasz z konsultacji z mediami społecznościowymi, czy możesz w pełni wykorzystać platformę WordPress?

Wrzesień 6, 2018
Dlaczego strona na WordPress'ie?

Dlaczego strona na WordPress'ie? WordPress to bardzo skuteczna platforma do zarządzania systemem treści. Praca z WordPressem jest niezwykle łatwa.

EnglishGermanItalianPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram